Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була ухвалена Резолюція А/ 74/L.86 “Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі”, відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху.

Глобальною метою Десятиліття є зменшення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Відтак, світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.

Зокрема, з 17 по 23 травня 2021 року в Україні буде проведений 1- й етап Тижня, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуки шляхів їх подолання. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Основна мета тижня #Love30 – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного приєднується до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме у всьому світі 17-23 травня 2021 р.

19 травня 2021 року на кафедрі МСТТ завідувач кафедри професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина та доцент Олег Болтянський провели семінар-практикум для здобувачів вищої освіти 12 АІ, 12 САІ, 23 САІ та 31 АІ групи МТФ на тему: «Вплив технічного стану транспортних засобів та їхнього обладнання на безпеку дорожнього руху». Активну участь в роботі семінару прийняли старший викладач Ірина Мілаєва, старший викладач Сергій Волков, асистент Ігор Панченко та асистент Сергій Терещенко.

20 травня 2021 року на кафедрі МСТТ було проведено конкурс «Кращій знавець правил дорожнього руху», в якому прийняли участь 15 студентів механіко-технологічного факультету. За підсумками конкурсу кращим став здобувач вищої освіти 12 САІ групи Дмитро Філенко.

Кафедра МСТТ