25 лютого виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

На виконання Указу Президента України від 29 січня 2021 року № 32/2021 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки» та згідно із постановою Верховної Ради України (від 08.02.2018 № 2286-VIII) з нагоди 150-річчя з дня народження поетеси, з метою вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, популяризації її творчості, наукова бібліотека проводить тиждень шани «Ти себе Українкою звала…».

У рамках тижня передбачено наступні заходи:

Стендова виставка-інсталяція «Віночок шани», яка демонструється у першому корпусі ТДАТУ, де представлені фотоматеріали про життя та діяльність поетеси, виставка прикрашена українськими рушниками та вінками.

Літературно-музична година «Хвилями життя. Поетка Леся», яка відбудеться 24 лютого у читальному залі наукової бібліотеки, за участю ЦКіД.

Тематична виставка «Завжди сучасна Леся Українка» буде представлена у читальному залі наукової бібліотеки.

Відеоогляд «Хвилями життя. Поетка Леся» буде презентовано 25 лютого на каналі YouTube НБ.

Літературна спадщина поетеси широко представлена у фондах наукової бібліотеки. Прихильників таланту Лесі Українки запрошуємо перечитати нетлінні шедеври видатної поетеси та прийняти участь в заходах на честь геніальної українки.

Наукова бібліотека