2022 рік для ТДАТУ видався дуже складним, через повномасштабне вторгнення рф на територію України і окупацію Мелітополя, університет був тимчасово переміщений до міста Запоріжжя. Але Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного у будь яких умовах завжди був і залишається лідером у багатьох престижних рейтингах, входить до найкращих серед аграрних ЗВО України та займає високу позицію у рейтингу серед вишів області.

Про це свідчать і проміжні результати Вступної кампанії-2022. Згідно даних Єдиної Державної Електронної бази з питань Освіти (ЄДЕБО), для вступу на бакалаврат до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного вже надійшло більше 1100 заяв абітурієнтів.

Слід відзначити, що майже 80 відсотків з цих вступників обрали для себе ТДАТУ першим пріоритетом, а це є яскравим доказом довіри до одного з лідерів вищої освіти України! Крім того, більше 90% абітурієнтів університету є особами з особливо небезпечної території та мають пільги при вступі на бюджет.

Тож, не зволікай, встигни і ти до 16 серпня подати заявку на вступ до ТДАТУ!

Час ще є…