IMG_0055Дівчата або хлопці? Інтуїція або логіка? Ці питання намагалися вирішити учасники гри «Хто крутіший?» у традиційних конкурсах-змаганнях. Гра складалася із 7 конкурсів.

Одним із найцікавіших був раунд «Обмін ролями». Тендітні дівчата випробовували себе у прийомах вільної боротьби, а креативні хлопці були «майстрами» вечірнього макіяжу. У наступному конкурсі команді сильних та мужніх хлопців варто було застосувати свою логіку, так як їм потрібно було вгадувати жіночі відтінки волосся. В свою чергу, в команди дівчат  було завдання  визначити назву м’язів і показати де вони знаходяться на справжньому прикладі. Один із найвеселіших конкурсів – «Крокодил», у якому один учасник з команди всіма можливими способами намагався зобразити фільм. Також, перевіряв швидкість мислення учасників конкурс із буквами,  у якому кожен надягав костюм із літерами з обох боків. Завдання полягало в тому, щоб якнайбільше зібрати слів за дві хвилини. Крім того, команда дівчат намагалася застосувати свою інтуїцію при вгадуванні, на що конкуренти витратили перші зароблені гроші, а команда хлопців – відгадати володарок речей із сумочок.

Останній вирішальний конкурс, за який команді-переможцю дається найбільша кількість балів, був «Джанго». Це дуже популярна гра, у якій наші учасники повинні були побудувати вежу за дві хвилини – чим більше поверхів, тим краще. За результатами конкурсу бали були поділені порівну, бо, на диво, команди зробили однакову кількість поверхів! Але, у цьому році вдача була на боці дівчат. Протягом усього змагання вони випереджували хлопців, і, таким чином, вибороли перемогу.

На цьому заході спонсорами були Artquest, рекламно-сувенірна компанія РБ printe, кофейня Zaycev Coffee Family, школа курсів з англійської мови NLE, а також tattoo-artist Alexandr Dram, які надали цікаві призи учасникам та переможцям. Також, дякуємо організаторам – студентським радам факультетів економіки та бізнесу й інженерії та комп’ютерних технологій. До наступного року!

За матеріалами: Васильченко О.О., заступник декана з ОВР