На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-487 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки»,
НАКАЗУЮ:

1. Продовжити карантин до 31.12.2021 у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, включаючи коледжі та запровадити з 23.09.2021 дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти денної і заочної форми з усіх курсів і спеціальностей.

2. З метою забезпечення надання якісних освітніх послуг в університеті шляхом дистанційного навчання реалізувати ряд наступних організаційних заходів:

2.1. Завідувачам кафедр під особисту відповідальність завершити до 27.09.2021 наповнення ведучими викладачами освітнього порталу електронними навчальними курсами з усіх дисциплін 1 семестру 2021-2022 навчального року.
2.2. Деканам факультетів, завідувачам кафедр і кураторам академічних груп до 24.09.2021 провести серед професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти університету роз’яснювальну роботу щодо порядку організації освітнього процесу в дистанційному он-лайн режимі відповідно до вимог «Положення про дистанційне навчання в ТДАТУ».
2.3. Керівнику навчального відділу БЄЛЯКУ П.О. оновити до 27.09.2021 на сайті університету розклад занять з посиланнями на дистанційне навчання.
2.4. Завідувачам кафедр під особистий контроль забезпечити проведення лекційних, лабораторних, практичних і семінарських занять в он-лайн режимі з усіх навчальних дисциплін 1 семестру 2021-2022 навчального року відповідно до затвердженого розкладу занять.
2.5. Деканам факультетів та керівнику ННІЗУП забезпечити систематичний контроль за успішністю здобувачів вищої освіти протягом їх дистанційного навчання в автоматизованій системі «Освіта».
2.7. Керівнику ННІЗУП та керівнику навчального відділу відпрацювати розклад занять студентів заочної форми навчання в дистанційному режимі та забезпечити в ньому посилання для відвідування здобувачами занять в он-лайн режимі.

3. Директорам коледжів університету вжити необхідних заходів щодо організації освітнього процесу із застосуванням дистанційних технологій.

4. Директору центру культури і дозвілля ЦВІГУН С.М., завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВУ В.Н. та іншим керівникам структурних підрозділів університету забезпечити при проведенні масових заходів наповненість залів не більше 50% місць (розміщення здійснюється у шаховому порядку) або з розрахунку 4м2 площі території на одну особу (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).

5. Завідувачам кафедри на період дії карантину забезпечити контроль за виконанням індивідуальних планів роботи науково-педагогічних і педагогічних працівників кафедр з методичної, наукової і організаційної роботи.

6. Деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам структурних підрозділів на період карантину:

6.1. Посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм.
6.2. У разі встановлення обґрунтованої підозри щодо наявності у співробітників університету ознак можливого захворювання коронавірусною інфекцією, невідкладно інформувати проректора з НПР ЛОМЕЙКА О.П. та співробітників медичного пункту.
6.3. Не допускати працівників із симптомами вірусного захворювання.
6.4. Оформлювати відпуски працівникам, за їх бажанням, які мають дітей віком до 14 років.
6.5. Здійснювати контроль за дотриманням працівниками режиму роботи.

7. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. організувати та забезпечити посилення дезінфекційного режиму та щоденної санітарної обробки приміщень на території університету та гуртожитків.

8. Завідувачам гуртожитків надати проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. списки мешканців, які тимчасово на період дистанційного навчання не проживатимуть у гуртожитках. Головному бухгалтеру КРУТІКОВІЙ Т.О. зробити перерахунок вартості проживання для тимчасово відсутніх мешканців гуртожитків.

9. Службі охорони університету та черговим корпусів посилити контроль за допуском сторонніх осіб та відвідувачів на територію університету.

10. Деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам структурних підрозділів провести роз’яснювальну роботу серед працівників і здобувачів вищої освіти щодо необхідності вакцинації від COVID-19. Списки співробітників, які бажають вакцинуватися оперативно надавати в у приймальну проректора з НПР.

11. Вакцинованим особам надати до 30.09.2021 у приймальну проректора з НПР копію сертифікату про проходження повного курсу або довідку 063/о після щеплення однією дозою дводобової вакцини.

12. Дистанційна форма навчання триватиме до досягнення показника вакцинування усіх співробітників університету не менше 80%.

13. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з НПР ЛОМЕЙКА О.П.