Традиційно, у першу неділю жовтня, всі працівники освіти відзначають своє професійне свято. Напередодні цієї події, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся святковий концерт. Враховуючі епідеміологічну ситуацію в країні, урочистості було вирішено проводити на свіжому повітрі, на арт-майданчику біля Центру культури і дозвілля з дотриманням усіх санітарних вимог.

У цей день наказом ректора, Заслуженого працівника освіти, доктора технічних наук, професора Володимира Кюрчева, були відзначені кращі кафедри, підрозділи і викладачі університету. До речі, науково-педагогічний колектив ТДАТУ – найбільший серед освітянських колективів Мелітополя. Від імені ректора колектив університету привітав перший проректор, професор Олександр Скляр.

– Наша загальна задача, яку ми виконуємо, – це донесення до молоді необхідних знань та допомога у виборі життєвого шляху. Я дуже вдячний вам за професіоналізм, за те, що ви готуєте яскраві особистості, які в подальшому стануть гордістю нашої держави. Прийміть слова вдячності за роботу, завдяки якої ТДАТУ отримує високі місця у різних рейтингах. Сьогодні наш Університет – це знаний заклад вищої освіти на півдні України, я маю надію, що він буде продовжувати свою історію ще багато років, – звернувся до присутніх перший проректор.

Олександр Григорович виконав почесну місію. За сумлінну багаторічну працю, особистий вагомий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки району та області та з нагоди Дня працівника освіти України він вручив Почесні грамоти Мелітопольської райради викладачам університету. Їх отримали: завідувач кафедри бізнес консалтингу і міжнародного туризму Сергій Карман, завідувач кафедри машиновикористання в землеробстві Володимир Кувачов, завідувач кафедри сільськогосподарських машин Олександр Караєв, доцент кафедри електроенергетики і автоматизації Ольга Лисенко та старший викладач кафедри бізнес консалтингу і міжнародного туризму, заст. декана ФЕБ Олена Васильченко.

Від імені народного депутата Сергія Мінька та секретаря міськради Романа Романова, науково-педагогічний колектив ТДАТУ привітав заступник міського голови, професор нашого університету Сергій Прийма.

– Дозвольте мені привітати колектив одного з лідерів аграрної освіти всієї України – Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Дорогі колеги-освітяни, всі ті, хто причетний до доброї справи – допомагати молоді, адже вона наше майбутнє. Невпинний творчій пошук, самопожертва,- все це запорука якісної освіти. Підтвердженням цьому є лідируючі позиції, які цього року займає університет у міжнародних і вітчизняних рейтингах. Один з авторитетних – академічний рейтинг «ТОП-200 Україна», де ТДАТУ посів 48 сходинку серед закладів вищої освіти нашої держави, а серед аграрних ЗВО університет займає друге місце. Так тримати, – привітав колектив ТДАТУ Сергій Прийма.

Заступник міського голови нагородив Почесними грамотами Мелітопольської міської ради викладачів, які в цьому році були визнані одними з кращих. Їх отримали: завідувач кафедри фізичного виховання і порту Валерій Газаєв, завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю.Ялпачика Кирило Самойчук, старший викладач кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора Овчарова Олександр Ковальов, старший викладач кафедри СГН, заст. декана факультету АТЕ Людмила Шеїна, доцент кафедри фінанси, банківська справа та страхування Іван Демченко, доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю.Ялпачика, заст. декана МТФ Валентина Верхоланцева та доцент кафедри СГН, заст. декана факультету АТЕ Галина Тараненко.

За результатами конкурсу-огляду серед колективів університету «Кращий за професією» були визнані:

• з навчальної роботи – кафедра обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю.Ялпачика;
• з наукової і міжнародної діяльності – кафедра машиновикористання в землеробстві;
• з організаційної роботи – кафедра технічного сервісу та систем в АПК;
• з виховної роботи – кафедра фізичного виховання і спорту;
• з профорієнтаційної роботи – кафедра технології конструкційних матеріалів.
• колектив робітників цеху з виробництва меблів.

Більше 200 співробітників нашого ЗВО з нагоди Дня робітника освіти отримали грошові премії на загальну суму понад 400 тисяч гривень, повідомив голова профкому Микола Андрущенко.

Апогеєм святкування Дня працівників освіти у ТДАТУ став концерт, який підгодовували вихованці Центру культури і дозвілля. Творчі студентські колективи подарували вдячним глядачам масу позитивних емоцій і чудовий настрій! А головне, віру в те, що їх благородна праця є не тільки внеском у підготовку фахівців, а й фундаментом у розвиток економіки України.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»