Традиційно у лютому для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» настає головний момент – атестація. Студенти захищають дипломні проєкти.

У здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». захист проходив на кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

Командну роботу та професійне і дружнє середовище створила екзаменаційна комісія із захисту магістерських робіт та проведення захисту дипломних робіт, у складі:

Голови екзаменаційної комісії Олександра Науменка, д.т.н., професора, кафедри інноваційної інженерії Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет” та членів екзаменаційної комісії:

Кирила Самойчука, д.т.н., професора, завідувача кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика,
Вадима Олексієнко, к.т.н., доцента кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика,
Надії Загорко, к.т.н., доцента, кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи,
Олега Пеньова, к.т.н., доцента, завідувача кафедри технології конструкційних матеріалів.

Під час захисту магістерських робіт студенти показали високий рівень підготовки та глибокі знання з обраної спеціальності.

За результатами захисту дипломної роботи всі здобувачі отримали оцінки «відмінно».

Днями також відбулася державна атестація здобувачів вищої освіти першого освітнього ступеню «Бакалавр» заочної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», яка передбачала захист кваліфікаційних робіт.

Випускна атестація здійснювалася Державними екзаменаційними комісіями (ДЕК) у складі:

голови – Едуарда Катафєєва, начальника Будівельно-ремонтного центру Південного регіону ВП Будівництво і ремонт ПрАТ «НЕК УКРЕНЕРГО», та членів комісії:

Юлії Постол, к.т.н., доцента, завідувача кафедри електротехнологій і теплових процесів,
Олександра Лободи, к.т.н., в.о. завідувача кафедри електроенергетики і автоматизації,
Олександра Вовка, к.т.н., доцента кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова,
Вадима Попрядухіна, к.т.н., доцента кафедри електротехнологій і теплових процесів.

Голова ДЕК та члени комісії відмітили високий рівень підготовки здобувачів під час захисту випускних робіт.

Відбувся захист дипломних робіт і здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 201 «Агрономія» у Навчально-науковому інституті загальноуніверситетської підготовки. До складу екзаменаційної комісії увійшли:

голова – Антоніна Дробітько, д.с.-г.н., доцент, декан факультету агротехнологій Миколаївського національного аграрного університету;

заступник голови – Любов Покопцева к.с.-г.н., доцент, завідувач кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки;

члени комісії:

Людмила Тодорова, к.с.-г.н., доцент кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки;
Павло Бондаренко, к.с.-г.н., старший викладач кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії;
Олег Яцух, к.с.-г.н., доцент кафедри цивільної безпеки.

У процесі захисту студенти наочно представили результати своєї роботи у вигляді дипломних проектів, відповідали на питання членів державної комісії, показали високий рівень професійних знань і навичок, які здобули під час навчання в університеті.

Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо перемог і успіхів на професійному шляху.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайтів кафедр