t_1_1У ТДАТУ ім. Дмитра Моторного розпочалась вступна кампанія 2019-2020 навчальних років!

Сьогодні ТДАТУ – провідний вищий навчальний заклад південно-східного регіону України, який динамічно розвивається, впевнено йде в майбутнє до нових висот і досягнень. В сучасних умовах ТДАТУ продовжує свої славні традиції, залишається в авангарді сучасних вузів України, активно використовуючи сучасні методики і технології у відповідності до кращих європейських та світових стандартів.

Підготовка фахівці у ТДАТУ здійснюється за 20-а спеціальностями на 5-ти факультетах. Спеціальності, ліцензовані в ТДАТУ: економіка (міжнародна економіка); облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; менеджмент; маркетинг; підприємництво, торгівля та біржова діяльність (економіка підприємства); екологія; комп’ютерні науки; галузеве машинобудування (обладнання переробних та харчових виробництв); електроенергетика, електротехніка та електромеханік; харчові технології; геодезія та землеустрій; агрономія; садівництво та виноградарство; лісове господарство (мисливствознавство); агроінженерія; готельно-ресторанна справа; туризм; цивільна безпека; публічне управління та адміністрування. Факультети ТДАТУ: механіко-технологічний, енергетичний, економіки та бізнесу, інженерії та комп’ютерних технологій, агротехнологій та екології.

У складі університету функціонують: Навчально-науковий інститут загальноуніверситетської підготовки (заочне та дистанційне навчання), НДІ стратегії соціально-економічного розвитку півдня України, НДІ агротехнологій та екології, НДІ соціально-економічного розвитку агропромислового виробництва Півдня України, НДІ зрошувального садівництва, Інститут підвищення кваліфікації.

Детальніше за посиланням: Вступна кампанія 2019/2020

Запрошуємо абітурієнтів стати студентами нашого університету та обрати шлях насиченого студентського життя та професійного успіху!

Прес-служба ТДАТУ