6 листопада в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулася презентація програми виробничого стажування в туристичних комплексах Болгарії.

В рамках налагодження міжнародних відносин, а також з метою розвитку спеціальності Туризм, університет підписав договір про співпрацю з найбільшим туроператором Болгарії – компанією «Турал». Студенти нашого навчального закладу мають можливість 2 рази на рік, не порушуючи навчального процесу, проходити практику на морських та гірськолижних курортах Болгарії.

Для проведення презентації в ТДАТУ приїхав генеральний директор компанії «Турал» Гешо Любенов, який докладно розповів про програму стажування, про потенційні місця для проходження стажування, провів індивідуальну бесіду з зацікавленими студентами, відповів на всі запитання.

Захід був організований начальником відділу міжнародних зв’язків, Єфіменко Л.М. і викладачем кафедри «Економіка», куратором спеціальності туризм Демко В.С. за сприяння ректора університету, Кюрчева В.М.

Програма дає можливість офіційного працевлаштування в Болгарії, отримання професійного досвіду для майбутніх фахівців в сфері туризму, готельного бізнесу та ресторації, отримання сертифікату Міжнародного зразка.

В цьому році, студенти нашого університету мали можливість влітку попрацювати в туристичних комплексах Причорноморського узбережжя Болгарії. На  цьому заході найкращим студентам пан Любенов вручив сертифікати Міжнародного Європейського зразка, які підтверджують кваліфікаційний рівень практикантів. Це студенти факультету Економіки та Бізнесу: Вознюк Юлія, Тритьяченко Кирил, Мартинюк Наталія, Мельник Вікторія і студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій – Магдалина Артур.