25 по 28 вересня 2015 року на березі Київського водосховища (с.Глібівка, Вишгородський район, Київська область) відбувся щорічний екологічний форум «Climate Change Camp III».

Місія «Climate Change Camp III» полягає у створенні та розширенні можливостей для молодих і відповідальних еко-лідерів, які стануть генераторами змін майбутнього України. Організатори форуму – Фонд Віктора Пінчука та Фундація Coca-Cola.

Темою цьогорічного форуму була «Охорона природного середовища: збереження води та водних ресурсів через зміну споживацької поведінки українців».

Учасниками форуму стали переможці відкритого конкурсу екологічних ідей та проектів – стипендіати програми «Завтра.UA» та екосвідома молодь, яка налаштована на вирішення питань екології.

Протягом трьох днів студент факультету агротехнологій та екології ТДАТУ Дмитро Кравцов був учасником унікальних семінарів, майстер-класів і презентацій та перейняв досвід розробки екологічних проектів у висококваліфікованих та досвідчених менторів.

Також учасники послухали лекції експертів у сфері екології, дізнались про світовий досвід боротьби з проблемами навколишнього середовища та технологіями збереження екосистем, попрацювали над перетворенням власних ідей та ініціатив у реальні проекти, скеровані на вирішення екологічних питань.

Серед запрошених експертів, які поділились зі стипендіатами власними ідеями та досвідом, а також попрацювали разом з ними над проектами були:

Світлана Коломієць, заступник Міністра екології та природних ресурсів України;

Ірина Овчаренко, т.в.о. Голови Державного агентства водних ресурсів;

Андрій Зінченко, засновник Energy Torrent та Greencubator;

Олена Маслюківська, доцент кафедри екології НаУКМА, кандидат економічних наук;

Ярина Бойчук, академічний директор Львівської бізнес школи УКУ;

Любомир Чабурський, юрист та менеджер комп’ютерних проектів (Канада);

Дмитро Федоренко, лідер громадського об’єднання «Це наш Київ».

Загалом форум пройшов дуже плідно, творчо та активно.