На кафедрі іноземних мов Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася онлайн-зустріч студентів 3 курсів спеціальностей: «Харчові технології», «Агрономія», «Агроінженерія», «Галузеве машинобудування», «Екологія», «Комп’ютерні науки», представників адміністрації університету, а також викладачів кафедри з французькими партнерами, з якими понад 15 років підписана Угода про співпрацю. До онлайн конференції у ZOOM приєдналися всі бажаючі та зацікавлені студенти.

Відеоконференція була присвячена презентації міжнародної програми Федерації обмінів “Франція–Україна” (FEFU). Iз французької сторони були присутні спів-президент CPCU – співробітництво Пуату Шарант – Україна Філіпп Жене – відповідальний за відносини з аграрними університетами України та сільськогосподарські стажування студентів, Паскаль Балавандер – секретарка асоціації CPCU, керівниця сільськогосподарських стажувань студентів, Йоланд Піняр – представниця Асоціації FLE FU французької мови як іноземної та секретарка ФОФУ – Ольга Гонсе.

Детальніше за посиланням.

Кафедра іноземних мов