У рамках проведення культурно-просвітницької та виховної роботи 7 червня 2017 року на кафедрі “Фінанси, банківська справа та страхування” було проведено лекцію-семінар зі страхування життя та пенсій. У гості завітали директор страхової компанії ТОВ «ТАС-Фінанс Консалтинг» Зубова Тетяна Миколаївна та фінансовий консультант Коломоєць Олена В’ячеславівна.

На семінарі були присутні викладачі кафедри, студенти 1-4 курсу, а також студенти заочного відділення спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Спочатку слухачі ознайомились з основною діяльністю страхової компанії «ТАС life», з принципами її роботи, страховими продуктами, а також отримали відповіді на запитання про специфіку роботи системи накопичувального страхування в Україні. Найбільш цікавими для студентів виявилися питання заощадження частини особистого доходу з метою накопичення на старт свого бізнесу та майбутньої пенсії. Також обговорювалася можливість проходження практики (стажування) на базі страхової організації, як на волонтерських засадах так і з метою подальшого працевлаштування.

Студенти та викладачі отримали багато вражень від спілкування з фахівцями страхової компанії «ТАС life», що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення розуміння як майбутньої професії так і захисту особистого життя та життя рідних.

К.е.н., доцент кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування”

Рубцова Н.М.