Місце зустрічі змінити не можна. 17 травня у Центрі культури і дозвілля ТДАТУ відбувся фінал КВК на кубок ректора.

До фіналу пройшли 3 кращі команди:

команда факультету інженерії та комп’ютерних технологій «Всюду буду»,

команда механіко-технологічного факультету «Тіпо4кі»,

команда факультету економіки та бізнесу «Хорошая команда».

На першому етапі гри команди представили візитку. Всі затамували подих в очікуванні виступів. Гравці налаштували себе на хвилю позитиву та показали дуже гарний результат довгих та важких репетицій.

Після цього команди грали в розминку з журі. Це було дуже весело. Винахідливі та креативні відповіді учасників зривали бурхливі оплески у залі та гучний сміх було чутно, мабуть, аж у МДПУ!

Третій етап – відео-конкурс. Учасники здивували своєю неочікуваністю. Кожне відео було наповнене щирим позитивом, веселими жартами та яскравими емоціями. Глядачі були просто у захваті від перегляду!

Наостанок залишилось найцікавіше – імпровізація. Адже саме в цьому конкурсі учасники можуть якнайкраще проявити свою фантазію та креативність. Особливістю конкурсу було те, що це завдання командам видали за 1 день до фіналу! Це було дійсно захоплююче видовище!

Під час підведення журі підсумків зал привітав першого проректора університету професора Олександра Григоровича Скляра, який подякував усім гравцям за те, що вони подарували такий позитив, гострий гумор, гарний настрій всім присутнім, а також висловив надію, що досвідчені КВН-щики, – майбутні випускники, – передадуть свої знання і вміння молодим гравцям.

За результатами всіх конкурсів переможцем фіналу КВН на кубок ректора стала команда «Всюду буду» (факультет інженерії та комп’ютерних технологій). ІІ місце посіли одразу дві команди – «Хорошая команда» (факультет економіки та бізнесу) та «Tipo4ki» (механіко-технологічний факультет).

У номінації «Кращий КВНщик» перемогу отримав Малюга Олександр, а Айсель Алієва отримала звання «Краща КВНщиця».

Щиро вітаємо наших переможців, які показали найвищий рівень гри!

Студентський комітет ТДАТУ дякує командам за веселу гру та глядачам за теплий прийом та бурхливі оплески!

Голова інформаційного сектору студентської ради ТДАТУ

Івова Наталія

Співголова інформаційного сектору студентської ради ТДАТУ

Страхова Карина