30 березня у ТДАТУ відбувся довгоочікуваний, визначний фінал КВК на Кубок ректора 2016 року.

На сцені Центра культури і дозвілля зустрілися 6 цікавих студентських команд: «Хороша команда» (факультет економіки та бізнесу), «Плюс на мінус» (енергетичний факультет), «Всюду буду» (факультет інженерії та комп’ютерних технологій), «Тіпочки» (механіко-технологічний факультет), «5 корпус» (факультет агротехнологій та екології) та «Люба» (ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»).

Найвеселіші та найкмітливіші змагалися у трьох конкурсах: «Візитка», «СТЕМ із предметом», «Відеоновини».Цікавими та вибуховими були виступи команд з ізюминками цього фіналу – завідувачем кафедри ТСТТ Болтянським Борисом Володимировичем та іноземним студентом із Гвінеї Мамаду Сіном Баррі.

В умінні іскрометно жартувати команди дивували глядачів веселими мініатюрами, гострим гумором. Команди гідно показали себе у конкурсі «СТЕМ із предметом» («Студентський театр естрадних мініатюр»). Було цікаво, яку саме річ виберуть команди і як зв’яжуть з нею свій номер .

Команда «Плюс на мінус» показала смішні жахи, сюжет яких обертався навколо величезної скрині. «Мама» з «Хорошої команди» носила в тюрму своєму «синові» мішок овочів у якості передачі. «5 корпус» вів боротьбу з розумним монітором телевізора, а дівоча команда «Люба» намагалася зібрати велосипед – у результаті скріпили всі скотчем. У команди «Всюди буду» головним предметом стали автомобільні покришки, навколо яких розвивалося все дійство. А «Тіпочки» показали довгу історію про плин часу та крісло.Кожна команда мала незвичайний підхід до цього конкурсу та гарну акторську гру.

Після виступу всіх команд на сцену ТДАТУ вийшла ще одна команда – наші гості – збірна команда одинадцятикласників «Широкая кость». Хлопці не боялися жартувати над собою і показали себе гідними майбутніми учасниками університетських команд.

Ще однією приємною несподіванкою було нагородження КВН-щиків, які в цьому році вже завершують навчання та залишать стіни нашого ВНЗ. Вони були нагородженні керівником КВК Васильченко Оленою Олегівною за активну участь у житті університету та КВК: Ларін Сергій, Гілевич Олег, Міщенко Сергій, Андреєв Богдан, Ціомашко Олександр.

Звання кращого КВН-щика отримав Пилипенко Владислав, гравець команди факультету інженерії та комп’ютерних технологій «Всюди буду».

За рішенням журі переможцем фіналу стала команда енергетичного факультету «Плюс на мінус», які із бурхливими емоціями та підтримкою вболівальників отримали Кубок ректора 2016 року!

ІІ місце (з незначним відривом) зайняла не менш талановита та енергійна команда «Хорошая команда» (ФЕБ), ІІІ місце – команда «Всюду буду» (ф-т ІКТ), IV місце – команда «Тіпочки» (МТФ), V місце – команда «Люба» («МК ТДАТУ»), VI місце – команда «5 корпус» (ф-т АТЕ).

Усі команди отримали дипломи, позитив, бурхливу підтримку вболівальників та глядачів, подарували усім присутнім море веселих та позитивних емоцій.

Бажаємо усім командам подальших успіхів, підкорення нових вершин, натхнення, гарного гумору і процвітання!

Голова інформаційного сектору Ганна Євтушенко

Фото Ганни Бовкун