8 лютого 2017 року в університеті відбулися урочисті збори футбольної команди ТДАТУ. Ректор університету, д.т.н., професор Кюрчев В.М. висловив слова вдячності за гру на високому рівні студентам та «граючому» тренеру, справжньому фанату футболу к.т.н. Зорі М.В.

Володимир Миколайович зазначив, що останнього року наша команда особливо успішно виступала на важливих матчах та висловив надію на те, що у 2017 році успіхи та досягнення на футбольному полі будуть ще кращими!

Серед останніх здобутків команди «ТДАТУ»: ІІ місце у чемпіонаті міста Мелітополя з футзалу та ІІІ місце у чемпіонаті міста Мелітополя з футболу.

Володимир Миколайович разом із головою профкому Андрущенко М.В. вручили нашим футболістам заслужені нагороди та нову спортивну форму! Хлопці із радістю та вдячністю отримали 15 новеньких яскравих комплектів жовто-блакитного кольору.

Бажаємо нашим футболістам  здоров’я та енергії, витримки та взаємовиручки, великих перемог та вдалого полювання за трофеями!

Олеся Каританова, прес-служба ТДАТУ

Фото Ганни Бовкун