27 квітня у Центрі культури і дозвілля ТДАТУ відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів «Софіївські зорі – 2017».

У фестивалі взяли участь творчі колективи Таврійського ДАТУ та 5-ти аграрних коледжів Запорізької області, які представили свої найкращі номери та зачарували гостей майстерністю і талантом в усіх жанрах мистецтва.

Головною темою концертних програм було «Усе  моє, все зветься – Україна».

Метою фестивалю є активізація і популяризація творчої діяльності колективів аматорського мистецтва, підвищення рівня виховної роботи, формування художньо-естетичних смаків, сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності, широка пропаганда і подальший розвиток кращих зразків українського мистецтва. Організатори фестивалю спрямовували свої зусилля на виховання національної самосвідомості у студентської молоді.

Розпочали фестиваль творчі колективи ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», потім виступали колективи і виконавці ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», ВСП «Оріхівський коледж  ТДАТУ», ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ», ВСП «Василівський коледж ТДАТУ» та Центру культури і дозвілля ТДАТУ.

Отже, під час проведення фестивалю журі визначило кращими такі колективи і виконавців:

ТДАТУ: солісти вокальної студії «Колаж» Анастасія Желябіна, Анастасія Скляренко та Катерина Колісниченко; колектив сучасного танцю «Світлана»; ансамбль народного танцю «Юність»; музична студія «Академія»; хор української пісні;

ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»: вокаліст Віталій Люцканов; вокаліст Іван Кобець;

ВСП «Василівський коледж ТДАТУ»: вокальний ансамбль «Сузір’я»; вокалістка Анастасія Дроздова; студентський театр «Крок уперед»;

ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»: виконавці фольклорно-етнографічного жанру Юлія Дергачова, Ксенія Єремєєва, Артем Філоненко, Вікторія Загорко-Гребеннікова; вокалістка Вікторія Загорко-Гребеннікова, пантомім Даніл Гайдаєнко;

ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»: виконавець художнього читання Ольга Овчаренко; танцювальний колектив «Фріденс».

Вітаємо усі творчі колективи коледжів та університету за зайняті перші місця з вокалу, хореографії та інструментального жанру і бажаємо і надалі творчих успіхів та перемог!