29 травня на базі кафедри вищої математики та фізики Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розпочала роботу щорічна ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації».

У роботі конференції взяли участь понад 120 науковців провідних закладів вищої освіти України та інших держав. Зокрема: Національної Академії Наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національної Академії Аграрних Наук України, Академії Наук Вищої Освіти України, науковців та викладачів класичних, технічних, агротехнічних, педагогічних університетів та інших закладів освіти, наукових установ України, Республіки Узбекистан, Литви, Польщі, Словацької Республіки, Швеції та Федеративної республіки Німеччини. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор ТДАТУ, професор Сергій Кюрчев.

«Від імені ректорату, Вченої ради, всього науково-педагогічного складу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного мені приємно вітати Вас із відкриттям щорічної, ІV конференції, проведення якої в цьому році майже співпало із святкуванням Дня науки.

Попри виклики сьогодення, хвилювання, щоденну турботу, яку ми маємо з Вами, проведення конференції вселяє впевненість в тому, що  спільно із збройними силами України ми обов’язково переможемо в цій несправедливо розв’язаній по відношенню до України війні. Слава Украйні!

Проводячи традиційно цей захід, ми виходимо із того, що місією нашого університету є підготовка лідерів, які працюватимуть творчо, ефективно, мудро, формування в майбутніх фахівців актуальних професійних компетенцій, системного підходу, критичного та креативного мислення, готовності комунікувати, морально відповідати та виконувати свою соціальну роль у сьогоденному динамічному світі.  А важливою передумовою вдосконалення цих якостей була і залишається наука і освіта», – наголосив Сергій Кюрчев.

На першому пленарному засіданні було заслухано 5 доповідей від науковців Українського державного університету імені Михайла Драгоманова; Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук та TU Dortmund (Німеччина).

ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації» триватиме впродовж трьох днів. Бажаємо її учасниками плідної роботи.