На кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки розпочалися відкриті лекції-семінари. Їх проводить головний агрономом ТОВ «АПК ІСТОК» та ментор проєкту «Агрокебети» Михайло Ткачук.

Михайло Ткачук поділився власним досвідом з технологій вирощування озимої пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Він розповів про використання засобів захисту рослин та регуляторів росту, що не шкодять бджолам, а також акцентував увагу про важливість проходження фаз розвитку сільськогосподарських культур, які мають значний вплив на збільшення врожаю.

До доповіді залучилися студенти 21 АГ АК групи Артем Іванча та Андрій Мєдвєдєв, які працюють у цьому господарстві. Хлопці розповіли про власний досвід з налаштування сівалки.

Детальніше за посиланням.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки