Наукова бібліотека розпочала цикл занять з інформаційної культури користувачів. Перша зустріч відбулася зі студентами 14 групи, спеціальності Агроінженерія (скорочений термін навчання).

Програма занять включає: роботу з Електронним каталогом та Електронною бібліотекою, особливості пошуку наукової інформації в мережі Інтернет, роботу з базами даних провідних бібліотек України. Набуті теоретичні знання студенти мали змогу закріпити на практиці в Залі електронних ресурсів бібліотеки.

Мета проведення занять: допомогти студентам розвинути творче мислення, надати необхідні знання щодо особливостей інформаційного забезпечення навчальної та науково-дослідницької діяльності. Адже інформаційно-компетентний студент визначає і чітко формулює свої інформаційні потреби, вміє узагальнювати і виділяти основну думку у зібраних ресурсах, вміє отримати інформацію як в режимі on-line, так і безпосередньо в бібліотеці.

Отримані навички дозволяють студентам не тільки ефективно навчатися в університеті, але й допомагають їм самостійного вдосконалювати професійні знання після закінчення закладу вищої освіти (ЗВО) роблячи майбутнього випускника ТДАТУ більш креативним, творчим, здатним адаптуватися до будь-яких мінливих умов, як у професії, так і в інших сферах життя.

Наукова бібліотека запрошує викладачів та студентів на заняття з інформаційної культури!

За детальною інформацією звертатися: тел. 44-03-31; наукова бібліотека, ІІ поверх, каб. № 20 та № 21

Наукова бібліотека ТДАТУ