29 вересня 2015 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочалася спартакіада серед студентів з 9-ти видів рухової активності.

Це: легка атлетика, футбол, волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, шашки, настільний теніс, аеробіка, вільна боротьба.

Спортивні змагання проводяться з метою залучення студентів до занять фізичною культурою та спортом, популяризації видів фізичної діяльності, виявлення найсильніших спортсменів для участі у спартакіаді серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України.

Змагання проводяться згідно графіку:

1. Легка атлетика – 29 вересня, стадіон «Спартак» ім. О.Олексенка (суддя: Мілаєв О.І.)

2. Футбол – 30 вересня, 1-2 жовтня, стадіон Мелітопольського коледжу ТДАТУ (суддя: Зоря М.В.)

3. Волейбол – 5-9 жовтня, кафедра фізичного виховання і спорту (суддя: Мілаєв О.І.)

4. Баскетбол – 12-16 жовтня, кафедра фізичного виховання і спорту (суддя: Богданов Є.Д.)

5. Гирьовий спорт – 20-21 жовтня, кафедра фізичного виховання і спорту (суддя: Кубрак С.І.)

6. Шашки – 22-23 жовтня, кафедра фізичного виховання і спорту (суддя: Померанцев Р.А.)

7. Настільний теніс – 3-4 листопада, кафедра фізичного виховання і спорту (суддя: Артеменко В.В.)

8. Аеробіка – 10 листопада, кафедра фізичного виховання і спорту (суддя: Верховська М.В.)

9. Вільна боротьба – 17-20 листопада, кафедра фізичного виховання і спорту (суддя: Абдуллаєв А.К.)

До участі запрошуються всі бажаючі студенти!