Сучасний світ розвивається настільки швидко, що дуже складно собі уявити життя без використання інформаційних технологій. Це стосується комп’ютерів, телефонів, гаджетів та Інтернету.

В минулому навчальному році на базі кафедри «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені В.М. Найдиша» було відкрито комп’ютерні курси для учнів шкіл міста та районну. В рамках договору між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та ТОВ «Асоціацією розвитку інформаційних технологій» (м. Київ) до викладання були залучені фахівці кафедри.

На першому курсі учні вивчали принципи та інструменти розробки дизайну та верстки сайту, засвоїли курс по використанню HTML5 та CSS3.

Цього навчального року робота комп’ютерних курсів продовжується. На другому курсі навчання учні мають можливість вивчати мову програмування Python.

Python – це відносно проста для вивчення мова програмування, але при цьому може використовуватися для вирішення дуже складних завдань. Мета курсу Python-розробника – дати необхідну базу знань і навичок для застосування на практиці. Курс ділиться на дві частини. Перша – детальне вивчення мови Python, його стандартних бібліотек класів і обов’язкових інструментів для розробки. Друга – вивчення веб-програмування з використанням Python.

Юлія Холодняк,
старший викладач кафедри ТМ та КП імені професора В.М.Найдиша