16 вересня на футбольному майданчику зі штучним покриттям кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного стартував І турнір по мініфутболу серед студентів закладів вищої освіти м. Мелітополя, присвячений Міжнародному дню студентського спорту, який відзначається щороку 20 вересня.

Організатором змагань виступила Федерація футболу міста Мелітополя, яку очолює ректор ТДАТУ, д.т.н., професор Володимир Кюрчев.

У турнірі беруть участь п‘ять студентських команд університетів і коледжу Мелітополя: ТДАТУ-1, ТДАТУ-2 (головний тренер – Михайло Зоря), МДПУ-1, МДПУ-2 (головний тренер – Андрій Проценко), МФК ТДАТУ (команда Мелітопольського коледжу ТДАТУ, головний тренер – Юрій Ярмошенко).

Перед початком турніру до учасників змагань звернувся ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, він привітав усіх присутніх та зазначив, що цей турнір є першим на чудовому спортивному майданчику зі штучним покриттям біля спорткомплексу ТДАТУ, і є надія, що він стане традиційним, щороку розширюючи свою географію на всю Запорізьку область. Переможець турніру отримає наступного дня Кубок. Були згадані славетні футбольні традиції Мелітополя, студентська команда “Буревісник” нашого університету, яка в 1963-1966 роках виступала в зоні УРСР класу “Б” чемпіонату СРСР, була бронзовим призером на Європейських змаганнях інститутських футбольних збірних команд та переможцем серед студентів СРСР, славетні на весь світ вихованці мелітопольського футболу Хачеріді Євген (Олком, Волинь, Динамо Київ, ПАОК (Греція), Динамо Брест) та Чеберко Євген (Дніпро, Зоря, ЛАСК (Австрія). Наостанок В.М. Кюрчев побажав усім учасникам турніру здоров’я, спортивних успіхів та перемог.

В перший ігровий день було зіграно 5 матчів:

ТДАТУ-1 – МФК ТДАТУ (4:7)
МДПУ-1 – ТДАТУ-2 (2:4)
МФК ТДАТУ – МДПУ-2 (3:3)
ТДАТУ-1 – МДПУ-1 (8:1)
ТДАТУ-2 – МДПУ-2 (5:3)

Турнірна таблиця після 1-го ігрового дня

Команда      Очки
ТДАТУ-1         3
ТДАТУ-2         6
МДПУ- 1         –
МДПУ-2          1
МФК ТДАТУ    4

Сьогодні відбудуться заключні 5 матчів турніру. які виявлять переможців.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри