Згідно Правил прийому Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного здійснює додатковий набір вступників.

Прийом заяв триватиме до 7 листопада. Для вступу необхідно заповнити заяву-анкету, бланк якої можна завантажити з сайту приймальної комісії ТДАТУ:

Заповнену заяву разом з копіями документів (паспорт, ідентифікаційний код, прописка, документ про освіту, мотиваційний лист, фото, тощо) необхідно відправити на електронну пошту pk@tsatu.edu.ua.

Набір проводиться як на денну, так і на заочну форму навчання.

Ви зможете отримати ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти – випускники шкіл, або на основі ОКР “Молодший спеціаліст” (ОПР “Фаховий молодший бакалавр”) – випускники коледжів. Також є можливість вступити до магістратури на основі отриманого раніше ступеня бакалавра, спеціаліста або магістра.

В багатьох випадках вступ відбувається без ЗНО, НМТ, МТНК.

Телефон приймальної комісії: 098-75-17-448 (Вайбер, Телеграм).