На курсі агроскаутингу у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного в рамках субгранту «Створення центру з надання послуг агроскаутингу в Запорізькій області» за фінансової підтримки Проекту АГРО USAID тривають практичні заняття.

Днями поведена польова практика за участі агронома агроконсалтингової компанії «Скіф Агро Трипілля» к.с.г.н. Василя Кифорука.

Було обрано три локації: розорана польова ділянка, лугове поле та черешневий сад розташовані на територіях господарств Мелітопольського району та Мелітопольської дослідної станції садівництва імені В.М. Сидоренка ІС НААН України.

Майбутні агроскаути були ознайомлені з процесом заповнення Анкети поля та збором інформації по стану та історії поля та саду за допомогою програм FieldBee, OneSoil. Проведено збір інформації в підсобному господарстві, а саме, відібрані проби для проведення експрес аналізів та продемонстровано проведення польових аналізів (рН ґрунту, механічного складу ґрунту, температури ґрунту, ущільнення тощо).

Детальніше за посиланням.

Максим Колесніков,
к.с.г.н., координатор з навчального процесу субгранту
«Створення центру з надання послуг агроскаутингу»