9 января у ТДАТУ відбулась щорічна конференція трудового колективу. В порядку денному значилися п’ять питань: звіт ректора університету д.т.н., професора, члена кореспондента НААНУ В.М. Кюрчева про діяльність ТДАТУ за 2018 рік; звіт про виконання умов колективного договору; про результати громадського обговорення  щодо присвоєння імені Дмитра Моторного Таврійському державному агротехнологічному університету; про заснування стипендії в ТДАТУ імені Дмитра Моторного;  про діяльність «БО БФ Таврія».

Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев в своєму звіті перед трудовим колективом окреслив основні досягнення, проблеми та перспективи нашого університету. Університет сьогодні має великий потенціал та матеріальну базу аби досягти лідерських позицій в підготовці фахівців. Півроку тому в ТДАТУ був модернізований Центр інформаційних технологій і систем, який відповідає за функціонування новітніх технологій. В 2018-му були закуплені сучасні комп’ютери та проектори, проведено великий обсяг робіт щодо оновлення контенту сайту ТДАТУ, кафедр та підрозділів.

Посиленими темпами впроваджується дуальна форма освіти, коли студенти мають можливість без відриву від навчального процесу проходити практику на підприємствах, за перший семестр цього навчального року нею скористалися 430 студентів.  Значна увага приділяється і проходженню практики за кордоном, однак головна умова для цього – володіння іноземною мовою. В своєму звіті Володимир Кюрчев висвітлив багато важливих питань з життєдіяльності та розвитку ТДАТУ.

Вже в цьому році Таврійський державний агротехнологічний університет носитиме ім’я двічі Героя Соціалістичної праці, Героя України, випускника нашого навчального закладу Героя України Дмитра Моторного. Таке рішення прийняли члени вченої ради 27 серпня 2018 року на своєму засіданні, схвалила ініціативу Запорізька обласна рада, тривали громадські обговорення, далі справа за Міністерством освіти і науки України. Громадське обговорення про присвоєння університету імені Дмитра Моторного.

Крім того, кращі студенти починаючи з третього курсу зможуть отримувати стипендію Дмитра Моторного. Також на конференції затвердили виконання умов колективного договору  2017-2019 та звіт про діяльність «БО БФ Таврія».

Денис Водоп’янов начальник РВВ «Агро Таврія»