Належне інформування про відповідальність за корупційні дії запобігатиме їх вчиненню. Адже той, хто проінформований, захищений від ризиків – так вважають на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК. Тому саме роз’яснювальній та консультаційній роботі фахівці кафедри приділяють особливу увагу.

Восьмого жовтня, з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, було проведено нараду на тему «Етика поведінки науково-педагогічного працівника». На засіданні кафедри виступили в.о. завідувача кафедри доцент Андрій Смєлов та начальник Науково-методичного центру Наталя Болтянська. Вони роз’яснили норми Закону України «Про запобігання корупції», особливу увагу приділили відповідальності за отримання неправомірної вигоди та підкупу або наданні особі неправомірної вигоди; детально зупинились на Антикорупційній програмі ТДАТУ; акцентували увагу на ознайомленні співробітників з затвердженим Планом заходів запобігання та протидії корупції у ТДАТУ на 2020 рік.

Цікавим видалось обговорення проблеми притягнення до відповідальності суб’єктів корупційних діянь. Логічність поставлених запитань та обґрунтованість висновків засвідчили про сформованість у співробітників правових знань про корупційні правопорушення.

Поза увагою не залишилися і такі важливі питання, як роз’яснення серед здобувачів вищої освіти обмежень, спрямованих на запобігання та протидію корупції, одержанні дарунків.

Наталя Болтянська,
доцент кафедри ТСС АПК