Студентське життя різноманітне та багатогранне. Одним із цікавих напрямків цього життя є студентська профспілкова організація.

Якщо звернутися до самого поняття, то профспілка перш за все – це добровільна неприбуткова громадська організація, що об’єднує громадян, пов’язаних спільними інтересами за родом їх професійної діяльності. Обов’язки профспілок та їх об’єднань полягають у здійсненні  представництва та захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів своїх членів.

У ТДАТУ багато років тому започаткувалась традиція – кожен новий навчальний рік проводиться посвята у профорги. Саме тоді усім добровольцям перших та скорочених  курсів присвоюють горде звання профорг. Цього року це відбулось 9-го жовтня. Посвяту, як завжди проводили учасники студентського профбюро.

Захід розпочався з офіційної частини, на якій з вступним словом виступив перший заступник голови профкому ТДАТУ – Когут Інна Анатоліївна  та голова студентського профбюро Бончужна Єлизавета. Розповідалося про діяльність студентської профспілки, про основні проекти та взагалі що таке профспілка, хто такі профорги, та які їх основні права та обов’язки.

Після презентації діяльності на профоргів чекала розважальна частина заходу. Учасники були розділені на чотири команди, та під керівництвом кураторів мали змогу брати участь у цікавих і розважальних конкурсах та боротись за перемогу. Конкурси стосувалися і акторській грі, і швидкості, і логічного мислення.

Після проведених конкурсів комісія підрахувала результати, поки всі учасники дружньо продовжували грати у цікаві ігри та змогли на повну відчути себе справжньою командою!

На завершення всі команди були нагороджені почесними грамотами за участь та за зайняті місця. Чудовим доповненням стало те, що після розважальної частини всі пригощалися різноманітними смаколиками.

Висловлюємо подяку профкому та ректорату університету за допомогу в проведенні заходу!

Голова студентського радіо Волкова Ілона