Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного активно співпрацює з багатьма компаніями, які займаються організацією закордонних виробничих практик. Адже можливість стажування за кордоном – частина освітнього процесу університету. Це не лише допомагає студентам розширити власний світогляд, а й набути професійних навичок, які стануть перевагами при працевлаштуванні.

Так, 24 вересня о 11.20 в ауд. 1.208 ТДАТУ відбулася зустріч-презентація від компанії  ІІС міжнародний інформаційний центр (м. Київ), щодо проходження виробничих практик в Європі.  Компанія презентувала роботу на аграрних підприємствах Європи з якими співпрацює, а саме: Швеція, Швейцарія, Нідерланди, Великобританія, Данія, Норвегія, Болгарія.

Студенти дізнались про особливості проходження практики, її переваги та цінність для досконалішого освоєння своєї професії.

За матеріалами: відділ міжнародних зв’язків