На кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму ТДАТУ для студентів 1 курсу спеціальності 242 «Туризм» відбулась презентація освітньо-професійної програми (ОПП) підготовки здобувачів вищої освіти за рівнем «Бакалавр».

Презентацію програми провела професор кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму д.е.н., доцент Діана Грибова. Вона зазначила, що метою освітньої програми є підготовка висококваліфікованих фахівців із сформованими загальними та фаховими компетентностями для успішного здійснення професійної діяльності у сфері рекреації та туризму.

Наголошено, що особливий акцент в програмі зроблено на загальній освіті в сфері туристичної галузі, зорієнтованій на формуванні та розвитку професійних компетентностей, наявність яких забезпечує майбутнім фахівцям ефективну діяльність у сфері рекреації та туризму.

Детальніше за посиланням.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму