Карантин – це не привід припиняти працювати, це час для нових можливостей та трансформацій.

21 квітня  за допомогою платформи ZOOM відбулося онлайн засідання під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності ТДАТУ Володимира Надикто, у якій взяли участь завідувач кафедри «Сільськогосподарські машини» Олександр Караєв, завідувач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Кирило Самойчук, доцент кафедри «Технологія конструкційних матеріалів» Олег Пеньов, начальник відділу міжнародних зв’язків Людмила Єфіменко та начальник науково-дослідної частини Юрій Прус.

Протягом засідання було обговорені такі питання як проведення конференцій та активізація публікаційної діяльності з використанням онлайн-технологій, особливості міжнародної діяльності в умовах карантину.

Також було приділено увагу участі працівників ТДАТУ у грантовій діяльності, зокрема, у Конкурсі 3 Програми ООН із відновлення та розбудови миру на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької, Луганської та Запорізької областей в таких секторах як:

1) Виробництво устаткування та інжинірингові послуги;

2) Виробництво текстильної продукції та одягу;

3) Підтримка індустрії гостинності (індустрія краси та здоров’я підтримуватись не буде);

4) Виробництво харчових продуктів;

5) Виробництво зернових та олійних культур;

6) Виробництво яловичини та коров’ячого молока;

7) Вирощування овочів та фруктів.

Максимальна сума одного гранту: до 6,500 євро в гривневому еквіваленті. Більш детально за посиланням.

Начальник НДЧ Юрій Прус