7 вересня 2018 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулося засідання вченої ради, присвячене ювілею д.т.н, професора, завідувача кафедри «Технічний сервіс та системи АПК» Дідура Володимира Аксентійовича.

Неможливо переоцінити внесок Володимира Аксентійовича Дідура  у розвиток рідного навчального закладу. З 1966 року і по цей день Володимир Аксентійович своєю працею допомагає ТДАТУ надавати якісну освіту студентам та бути гідно представленим на науковій ниві. Сфера наукових інтересів Дідура В.А. варіюється від таких як надійність сільськогосподарських гідроприводів до особливостей енергоресурсозбереження в технологічних процесах АПК України. Не можна не відзначити, що наукові праці Володимира Аксентійовича в цій галузі відомі не тільки в Україні, а і за її межами. Загалом, Дідур В.А. є автором понад 300 наукових праць, 4 монографій, підручників, понад 20 авторських свідоцтв та патентів України.

З 2015 року він є завідувачем кафедри «Технічний сервіс та системи АПК», дійсним членом Академії наук Вищої школи України та Міжнародної академії аграрної освіти, президентом Українського відділення МААО, керівником наукової школи «Ресурсозбереження в технологічних процесах АПК».

7 вересня 2018 року Дідуру В.А. виповнилось 75 років. На честь ювілею у Таврійському державному агротехнологічному університету була скликана вчена рада. Засідання розпочалось з привітання ректора ТДАТУ – Кюрчева В.М. Ректор підкреслив важливість досягнень Дідура В.А. як для університету, так і для аграрної сфери загалом та побажав ювіляру міцного здоров’я та нових наукових досягнень. Також за дорученням голови Запорізької обласної ради Самардака Г.В. за сумлінну працю та внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців ректор нагородив Володимира Аксентійовича орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня. Серед інших важливих нагород – грамота  Мелітопольської районної ради.

Начальник відділу кадрів Терещенко А.В зачитала наказ про заохочення Дідура В.А. з нагоди ювілею, окресливши важливі віхи його біографії. Серед почесних гостей – представник НУБІП України Войтюк В.Д., який від імені ректора університету нагородив іменинника почесною грамотою за заслуги перед НУБІП та підкреслив, що Володимир Аксентійович – чудова людина і кваліфікований фахівець.

Представники від кожного факультету ТДАТУ – МТФ, ЕН, АТЕ, ІКТ, ФЕБ та загальноуніверситетської підготовки, а саме декани, завідувачі кафедр та викладачі також привітали ювіляра. Кожен побажав Володимиру Аксентійовичу здоров’я та успіхів і подякував за багаторічну плідну працю як науковця та викладача. Крім факультетів, іменинника привітав директор Мелітопольського коледжу, а учні Наукової школи під керівництвом Дідура В.А., подякували йому за цінні настанови та передані знання.

Особливо теплі поздоровлення ювіляр отримав від рідних – сини Володимира Аксентійовича та його онук бажали батьку та дідусю міцного здоров’я та невичерпної життєвої енергії, згадували зворушливі родинні моменти та висловили гордість науковими досягненнями Володимира Аксентійовича.

На завершення, ювіляр подякував усім присутнім за привітання та поділився теплими спогадами про студентське життя, своїх учнів та колег та свій трудовий шлях.

З днем народження Вас, шановний Володимире Аксентійовичу! Нехай натхнення та наснага ніколи не покидають Вас!

Прес-служба ТДАТУ