У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного триває вступна кампанія. 25 вересня було сформовано накази за зарахування до магістратури 292 вступників, які будуть навчатися за рахунок коштів державного бюджету.

З наказами можна ознайомитись за посиланням.

Наступний етап – зарахування вступників на контракт – відбудеться 29 вересня. Враховуючи, що більшість вступників до ТДАТУ зареєстровані на особливо небезпечній території (мають пільгову категорію 109), університет відправив до Міністерства освіти і науки України запит на додаткові бюджетні місця. За рішенням конкурсної комісії МОН, яка запланована на середину жовтня, більшість вступників будуть переведені на бюджет.

У тих, хто бажає вступити до ТДАТУ, але з різних причин не зміг цього зробити, є така можливість – додатковий набір триватиме до 7 листопада.