12 січня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбудеться конференція трудового колективу. Є в порядку денному питання стосовно виконання умов колективного договору 2020 – 2021рр. та про зміни і доповнення до колективного договору між адміністрацією та профкомом.

Напередодні конференції керівництво та члени профкому провели засідання, на якому обговорили виконання колективного договору та зміни до нього. Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев повідомив, що колективний договір був прийнятий на 2020-2021 роки, всі пункти, що були заплановані на 2020 рік, виконані. Серед них: заохочення науковців за публікації у наукових базах; студентів та співробітників з нагоди свят та знаменних подій; надання різних видів допомоги.

Голова профкому Микола Андрущенко відзвітував про масштабні ремонти у навчальних корпусах, поліпшення матеріально-технічної бази Університету тощо. У 2020 році у ТДАТУ з’явилася власна пасіка на 50 бджолосімей.

У ході обговорення були запропоновані зміни до колективного договору: збільшення розміру преміювання викладачів, які захистили докторські та кандидатські дисертації, введення заохочення для гарантів освітніх програм, які успішно пройшли акредитацію, збільшення розмірів виплат різних видів допомоги.

Затвердити звіт щодо виконання умов колективного договору та змін до нього належить делегатам на конференції, яка відбудеться 12 січня.

Редакційно-видавничий відділ