Чому варто обрати вищу освіту саме у ТДАТУ? Яке місце Таврійський ДАТУ посідає у загальнодержавних рейтингах? Що каже про наш Університет керівництво міста? А також, про особливості навчання у закладі вищої освіти з багаторічною історією можна було дізнатися на Дні відкритих дверей. Захід відбувся 13 лютого.

Випускники шкіл та їх батьки в онлайн-режимі могли відвідати Таврійський ДАТУ та дізнатися про спеціальності, закордонні практики і стажування, все про вступну кампанію 2021 року та насичене захоплююче студентське життя.

Ректор Університету, доктор технічних наук, професор Володимир Кюрчев звернувся до всіх, хто бажає пов’язати свою майбутнє з ТДАТУ. Володимир Миколайович наголосив, що головне для кожного випускника, зорієнтуватися у виборі закладу вищої освіти та зробити правильний вибір. Адже саме від цього залежить майбутнє.

«Зараз Університет готує фахівців за 20 спеціальностями. Для навчання у ТДАТУ є всі умови. Перш за все, це професорсько-викладацький склад, серед них 45 докторів наук, професорів та понад 200 кандидатів наук, доцентів. Матеріальна база ЗВО щороку оновлюється, закуповується сучасне обладнання та устаткування для лабораторій та аудиторій», – зазначив Володимир Миколайович.

Звернулися до усіх гостей Дня відкритих дверей випускники ТДАТУ різних років, які зараз посідають високі посади в органах місцевого самоврядування. Це народний депутат Сергій Мінько, міський голова Іван Федоров, секретар міської ради Роман Романов та керуючий справами виконкому Христина Євтушенко. Саме для них наш Університет став стартом у професійній діяльності.

Після основної частини заходу майбутні абітурієнти змогли поставити свої запитання деканам факультетів, керівникам заочної освіти та відділу міжнародних зв’язків, а також відповідальному секретарю приймальної комісії через онлайн-платформу ZOOM.

Для тих, хто з якихось причин не зміг долучитися до Дня відкритих дверей онлайн, є можливість переглянути захід.

Відвідати наш Університет можна у зручний для всіх бажаючих час. Для цього існує програма «День відкритих дверей кожного дня».  Фахівці Таврійського ДАТУ організують та проведуть екскурсію навчальними аудиторіями та лабораторіями, ознайомлять з факультетами та матеріально-технічною базою, а також нададуть консультацію щодо вступної кампанії-2021.

Не зволікай, обирай своє майбутнє разом із ТДАТУ, адже саме тут … ТВОЯ МРІЯ!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”