У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного 29 квітня було проведено круглий стіл за участі стейкхолдерів на тему: «Перспективи та розвиток спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня», яка була започаткована з 2017 року.

У сучасному світі заклади освіти мають бути дуже гнучкими та відкритими для співпраці, тому, розвиваючи молоду і дуже перспективну спеціальність «Публічне управління та адміністрування», колектив кафедри публічного управління, адміністрування та права Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прагне враховувати інтереси усіх зацікавлених сторін.

На засіданні «круглого столу» було презентовано та обговорено освітньо-професійну програму для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

У роботі круглого столу взяли участь освітяни, представники місцевої влади:

– Проректор з НПР, к.т.н., доцент Олександр Ломейко;
– Заступниця голови Мелітопольської районної державної адміністрації Інна Когут;
– Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мелітопольської міської ради Запорізької області Михайло Семікін;
– Заступниця начальника управління культури та молоді Мелітопольської міської ради Запорізької області Тетяна Несват;
– Головний спеціаліст комунальної установи «Агенція розвитку Мелітополя» Мелітопольської міської ради Запорізької області Олександр Мостовий;
– Директор централізованої бібліотечної системи управління культури та молоді Мелітопольської міської ради Запорізької області Інна Єфіменко;
– Д. н. держ. упр. професор кафедри менеджменту організації та управління проектами Інженерного інституту ЗНУ Марина Ажажа;
– Начальник відділу судової роботи управління правового забезпечення Мелітопольської міської ради Запорізької області Дмитро Шостак;
– Здобувачка вищої освіти групи 31 ПУ спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Наталія Танасова;
– Завідувачі кафедри і викладачі ТДАТУ, які забезпечують освітній процес спеціальностей

Мета заходу – обговорення загальних та професійних компетенцій в галузі публічного управління та адміністрування, що дозволять здобувачам вищої освіти спеціальності успішно засвоїти програмні результати навчання в сфері публічного управління та адміністрування.

Учасники обговорення зазначили своє бачення у наповненості ОП «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

За результатом круглого столу робочою групою ОП «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) буде остаточно сформовано освітньо-професійну програму при підготовці здобувачів вищої освіти «Бакалавр» з урахуванням пропозицій всіх стейкхолдерів ОПП.

Колектив кафедри публічного управління, адміністрування та права висловлює щиру подяку керівництву університету за сприяння у проведенні заходу. Кафедра дуже вдячна усім учасникам круглого столу за плідну співпрацю, бажання та можливість надати допомогу у підготовці кваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців для задоволення кадрових потреб ринку праці України.

Проведення даного заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Університету та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Кафедра публічного управління,
адміністрування та права