Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція про встановлення дати святкування.

Мир – головна цінність всіх людей, яка об’єднує нас незважаючи на расові та національні відмінності у всі часи. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати над збереженням миру в усьому світі – головні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

День миру у 2018 році є актуальним як ніколи, адже сучасне суспільство страждає від міжнаціональних конфліктів, війн, терактів, екологічних лих. Організація об’єднаних націй закликає в цей день замислитися про ці проблеми і шляхи їх вирішення.

20 вересня об 11:20 в холі другого корпусу відбувся майстер-клас з орігамі з приводу Дня миру. Студенти мали можливість стати частиною магічного дійства, під час якого звичайний папір перетворюється на прекрасного голуба, який несе мир та злагоду, а також нагадує нам, що лише разом ми можемо зробити цей світ краще і трішечки добріше.

Дякуємо усім студентам, хто брав участь у майстер-класі!

Студентська рада ФЕБ