Нещодавно ректором ТДАТУ Сергієм Кюрчевим був підписаний Меморандум співпраці між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Асоціацією шеф-поварів півдня Італії «U.C.M. Italy». Згідно даного меморандуму передбачається проведення літньої практики здобувачами вищої освіти спеціальностей «Харчові технології» і «Готельно-ресторанна справа» в Італії та проходження претендентами попереднього стажування, курсів італійської мови та майстер-класів італійської кухні в університеті.

14 лютого 2022 року на базі навчальної лабораторії «Навчальне кафе» відбувся перший майстер-клас у рамках програми Progetto Euroest 2022 під керівництвом провідних менеджерів «Асоціації U.C.M. Italy». Майстер-клас проводився за двома напрямами: помічники офіціантів і кухарів та піцайоло.

У ході майстер-класу наші студенти вивчили секрети приготування справжньої італійської пасти, опанували тонкощі роботи з клієнтами та правила сервірування і подачі страв. Слід зазначити, що проведення майстер-класу супроводжувалося вивченням базових фраз італійською мовою.

У подальшому планується проведення серії таких майстер-класів з опанування основ італійської кухні із відповідним вивченням мови.

Щиро дякуємо партнеру університету «Асоціації U.C.M. Italy» за плідну співпрацю та чекаємо подальших майстер-класів.

Надія Паляничка,
начальник відділу інформації і реклами