26 травня в парку культури та відпочинку було проведено студентським профбюро Таврійського Державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного квест профоргів «Ковток патріотизму».

Участь у квесті брали чотири команди з різних факультетів, захід проходив на всій території парку. Представниками студентського профбюро було створено 7 станцій: «Музична пауза», «Підступна поезія», «Райдужна», «Запорізька Січ», «Класика дитинства», «Літературна», «Фінальна». Саме проходячи станції, учасники краще пізнали історію та культуру України.

На кожній станції були різноманітні завдання, які включали в себе не тільки розумову кмітливість, а й фізичну підготовку. Переможцем стала команда, яка найшвидше впоралась зі всіма завданнями. За результатами квесту перемогла команда факультету ЕКТ, друге місце зайняла команда МТФ, 3 місце отримала команда ФЕБ, 4 місце- АТЕ.

Учасники квесту були нагороджені грамотами та крутими подарунками від спонсорів. За перше та друге місце команди отримали сертифікати на похід до квест кімнат. 3 місце- сертифікат в боулінг. 4 місце сертифікат на сет суші.
Команда студентського профбюро щиро дякує спонсорам квесту профоргів, а саме Боулінг-клубу «Шторм», Суші-бару «Токадо», Квеструму «IQUEST» та Квест-кімнаті «ARTQUEST».

Дякуємо учасникам за неймовірну гру будемо чекати вас на усіх подальших заходах.

Студентське профбюро ТДАТУ