Як пізнавати себе тепер знають відвідувачі IT-табору комп’ютерної академії «ШАГ». Днями, для них, на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, заступником декана факультету агротехнологій та екології, доцентом Галиною Тараненко був проведений тренінг «Пізнай себе».

До речі, ТДАТУ завжди активно співпрацює із молоддю, зокрема її мотивації та гармонійного розвитку.

Учасники IT-табору комп’ютерної академії «ШАГ» ознайомилися з сучасними методами проведення розвивальних тренінгів, що уможливлюють особистісне самопізнання та самореалізацію. Маленькі мелітопольці намалювали свою мрію та представили її іншим учасникам, визначивши кроки реалізації. Для учасників тренінгу також була проведена екскурсія

Університетом, всі бажаючі могли зробити світлини біля яскравих фотозон ТДАТУ.

Факультет агротехнологій та екології