За підтримки Студентського Профбюро та Студентської Ради ТДАТУ відбувся захід присвячений Міжнародному дню волонтера. Присутніми на ньому були і студенти факультету економіки та бізнесу.

Зустріч почалася з знайомства зі спікером, головою студентського профбюро та волонтеркою – Іриною Мазуровою. Під час виступу студенти мали змогу розібрати основне поняття та сутність волонтерства, дізнатися про його основні види, навчитися розрізняти яку діяльність можна назвати волонтерською, а яку ні, а також ознайомилися з всеукраїнськими організаціями та платформами для пошуку можливостей. Також, під час конференції встигли згадати про Школу Волонтерства у місті Мелітополь, яка відбулася майже рік тому, за участі студентів нашого університету.

Заключним етапом заходу була рубрика – “Твоє питання – моя відповідь”, під час якої учасники мали змогу поставити будь-які питання, пов’язані з волонтерською діяльністю.

Міжнародний день волонтера, як свято, було засноване Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1985 році. На сьогодні тема волонтерства є актуальною та важливою не тільки для нашої країни, але і для всього світу.

Навіть у такі важкі часи студентська спільнота об’єднується, задля того аби разом дізнатися про нове, важливе та актуальне, для того аби підтримувати одне одного, та разом вірити і чекати нашої перемоги!

Студентська рада факультету економіки та бізнесу, в свою чергу також вітає усіх причетних з Міжнародним днем волонтера! Ми дякуємо вам за підтримку, безцінну допомогу та за внесок у розвиток нашої країни!