Сьогодні відзначається 207 річниця від дня народження Тараса Шевченка. Тарас Григорович залишив по собі величезну творчу спадщину.Ми знаємо його як визначного поета, художника та мислителя. З-під пера поета вийшли чудові твори й, звісно ж, знаменита збірка поезій «Кобзар».Його творчість мала вирішальне значення у становленні й розвитку нової української літератури та стала джерелом натхнення для багатьох сучасних митців.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного 207 День народження Кобзаря відзначили традиційно мітингом, організованим кафедрою суспільно-гуманітарних наук. Біля пам’ятника Кобзаря, з дотриманням всіх санітарних умов, зібралися студенти, керівництво та викладачі ТДАТУ. До речі, перший пам’ятник Шевченку у Мелітополі було встановлено саме на території нашого університету, наприкінці 90 років минулого сторіччя.

Завідувачка кафедри суспільно-гуманітарних наук Оксана Максимець у своїй промові наголосила, що наприкінці ХІХ – початку ХХ сторіччя портрет Шевченка був майже у кожній хаті. За свої 47 років життя Тарас Григорович створив велику спадщину. У своїх віршах він закликав любити Україну, не дивлячись ні на що.

«Змінюються президенти, депутати, влада, а Шевченко залишається незмінним. Він був, є і буде. Вже більше двохсот років його слова є поштовхом до наснаги, символом до перемоги», – зазначила Оксана Максимець.

Взяли участь у мітингу і студенти. Голова студради університету Микита Семенов та студенти казали про значну роль творчості Кобзаря у житті кожного українця. Головне у теперішні складні часи, не зважаючи ні на що, любити нашу Батьківщину, саме до цього закликав Тарас Шевченко у своїх творах.

Наприкінці заходу до підніжжя Кобзаря поклали живі квіти.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»