Щиро вітаємо Кошового Микиту, магістра 13 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету – переможця конкурсу «Кращий винахідник року» серед студентів!

Микита з 2015 року приймає активну участь у науковій роботі в «Студентському Конструкторському Бюро», що створено на кафедрі «Технічної механіки» під керівництвом С.І. Малюти та А.П. Чаплинського. За час роботи в конструкторському бюро Микита приймає участь у розробці  технічної документації до виготовлення секції робочих органів культиватора КРН та вдосконаленню голчастої борони культиватора УСМК – 5,4.

Результатом його роботи став патент на корисну модель з удосконалення «Голчастого робочого органу». Патент №107874, опубл. 24.06.2016 р. Б. №12. Автори: Надикто В.Т., Малюта С.І., Чаплинський А.П., Кошовий М.О., за який йому було присуджено І місце в конкурсі винаходів серед студентів ТДАТУ та грошова премія.

Запрошуємо всіх творчих особистостей, що хочуть приєднатись до світу проектування машин, реалізувати свої ідеї щодо удосконалення сільськогосподарської та переробної техніки у «Студентське Конструкторське Бюро».

Звертайтесь на кафедру «Технічна механіка» до А.П. Чаплинського.