З 13 по 17 березня в Таврійському державному агротехнологічному університеті проходила науково-технічна конференція студентів та слухачів магістратури за підсумками наукових досліджень 2016 року.

Протягом 10 років на конференцію запрошується молодь інших установ освіти. За цей період науково-дослідна частина університету довела число запрошених від 20 до 142 учасників.

В цьому році у роботі 31 секцій з різних напрямків заслухано 757 доповіді, з них 142 доповіді запрошених: студентів Ногайського, Бердянського, Новокаховського та Мелітопольського коледжів, учнів шкіл, гімназій і ліцеїв Запорізької області. Після виступів на секціях кожному із запрошених учасників вручені грамоти за активну участь, пакети з інформацією та запрошення до вступу в ТДАТУ.

Найбільш популярними серед наукової молоді виявились наступні секції: суспільно-гуманітарні науки, економіка, маркетинг, підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

На секції іноземних мов працювало 5 напрямків, на яких учасники конференції доповідали на англійській, німецький та французькій мовах. Студенти університету показали не тільки знання іноземної мови, а й високий рівень фахової підготовки.

21 березня відбулось пленарне засідання конференції. Відкрив його проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Надикто Володимир Трохимович, який дав високу оцінку організації та проведенню конференції.

Продовжили конференцію доповіді студентів:

1. «Показники роботи підприємств олійно-переробної галузі Запорізької області». Доповідач: Мордарьов Павло, студент МТФ. Керівник: д.т.н., проф. Михайлов Є.В.
  2. «Використання автоматизованих систем обліку електричної енергії в умовах ринку». Доповідач: Романько Михайло, студент ЕФ. Керівник: к.т.н., доц. Лисенко О.В.
  3. «Комп’ютерне моделювання конструкторсько-технологічних основ для автоматизованого проектування деталі складної геометричної форми». Доповідач: Зінченко Марина, студентка ф-ту ІКТ. Керівники: к.т.н., доц. Пихтєєва І.В., к.т.н., доц. Мацулевич О.Є.
  4. «Поліморфізм, метричні та морфологічні ознаки листа декоративної шовковиці плакучої форми під впливом чинників оточуючого середовища в умовах м. Мелітополя». Доповідач: Люта Євгенія, студентка ф-ту АТЕ. Керівник: к.б.н. Щербина В.В.
  5. «Маркетингове дослідження діяльності ПАТ «Карлсберг» на ринку пива». Доповідач: Страхова Карина, студентка ФЕБ. Керівник: к.е.н., доц. Куліш Т.В.

Інформацію стосовно конференцій всеукраїнського та міжнародного рівнів для молодих вчених та студентів ви знайдете на сайті у розділі «Наука» www.tsatu.edu.ua/nauka/novyny/ та у відділі з питань інтелектуальної власності та інформації, кімн. 9.209.

Прус Ю.О., начальник НДЧ

Кашкарьов Антон, голова РМУС ТДАТУ