Вступна кампанія-2022 у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного підходить до фіналу.

Наразі, завершуються індивідуальні співбесіди зі вступнками з особливо небезпечних територій, які розпочалися 9 серпня. Вони проходили у дистанційному форматі; до складу комісії увійшли кваліфіковані викладачі університету.

Майбутнім студентам треба було дати відповіді на питання з трьох дисциплін шкільного курсу за програмою НМТ: української мови, математики та історії України.

За період проходження участь у співбесідах взяли понад 600 вступників. Наступний естап – зарахування до числа студентів ТДАТУ.

Електронна пошта Приймальної комісії pk@tsatu.edu.ua

Зв’язок з нами??️

?(099) 614-83-02

Наш офіційний сайт: http://www.tsatu.edu.ua,  на який ти завжди можеш перейти та, за потреби, знайти відповіді на усі хвилюючи питання самостійно.

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

Обирай якісну та сучасну освіту! Обирай Таврійський Державний Агротехнологічний Університет імені Дмитра Моторного ?