Залучення іноземних викладачів у навчальний процес позитивно впливає на престиж вищого навчального закладу. Вони допомагають студентам вивчити предмет з урахуванням зарубіжних методик і особливо занурити студентів в іншомовне середовище. Обмін досвідом носіїв мови зі студентами сприяє модернізації вищої школи та ефективності вищої освіти.

У рамках співпраці ТДАТУ із Федерацією Обмінів Франція-Україна другий рік поспіль у Таврійському державному агротехнологічному університеті на кафедрі іноземних мов з 10 квітня 2018 року розпочали роботу інтенсивні курси французької мови як іноземної, що готують студентів для подальшого стажування у Франції. В нашому університеті з особливою увагою ставляться до вивчення іноземних мов, а саме французької мови. Університет розуміє, що залучення іноземних викладачів потрібно для реформування та інтернаціоналізації вищої освіти, так як це підвищує якість освітнього процесу та підтримує імідж університету.

Саме завдяки підтримці ректора університету до викладання французької запросили носія мови із Франції, Філіппа Пащі. Інтенсивні курси з участю французького викладача є потужним інструментом покращення умінь і навичок практичного використання французької мови для сприяння програмі мобільності студентів та формуванню іншомовної комунікативної компетентності студентів.

Французька мова – одна з найкрасивіших мов світу. Створення франкомовного середовища дозволяє учасникам франко-українського проекту досягти більш ефективного засвоєння французької мови. Процес викладання здійснюється на основі компетентностного підходу у відповідності до вимог Закону про освіту та Рекомендацій Ради Європи. Уроки Філіппа Пащi, який захоплений французькою мовою, культурою, життєлюбністю, додали французького шарму, зацікавили студентів ролевими іграми, театральними постановами та виконанням французьких пісень.

Лінгвістичний проект дає гарні плоди франко-українського партнерства. Студенти отримують цікавий досвід комунікації, який дозволить їм вже влітку 2018 року реалізувати професійні стажування у сільському господарстві Франції. Побажаємо їм успіху!

Інформаційний супровід: старший викладач кафедри іноземних мови М.С. Виноградова