3 жовтня у м. Запоріжжі проходив Всеукраїнський проект – ДЕНЬ КАР’ЄРИ «PROFІ DAY», який відвідав дружній колектив студентського профбюро ТДАТУ.

Обласний захід відбувався за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Центра зайнятості вільних людей, Молодіжного центру працевлаштування «Робота молоді».

На Дні кар’єри учасники заходу взяли участь у спеціалізованих тренінгах, майстер-класах на актуальні теми від декількох спікерів, воркшопах, індивідуальних кар’єрних консультаціях, професійному тестуванні та зустрілися з потенційними роботодавцями. Також усі бажаючі мали змогу пройти співбесіду та отримати роботу.

У рамках ярмарки вакансій роботодавці мали змогу:

презентувати свою компанію та кар’єрні можливості серед молодих спеціалістів; підібрати до кадрового резерву кваліфікованих спеціалістів, здатних впроваджувати інновації; налагодити нові бізнес-контакти із потенційними партнерами та клієнтами.

Відвідавши даний захід, студенти Таврійського ДАТУ отримали масу корисної інформації, цікавих порад та море позитивних емоцій!

За інформацією студентського профбюро ТДАТУ