17 січня 2019 року у Києві підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», що відбувся в минулому році в рамках Тижнів безпеки дорожнього руху за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП», під егідою Міністерства освіти та науки, за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ та інших зацікавлених відомств та організацій. Конкурс проводився в Україні вперше.

Президент МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП», Національний координатор ВООЗ та МОЗ України з питань безпеки дорожнього руху Юрій Чорний зазначив, що до конкурсу долучилися понад дві тисячі учасників. Це продемонструвало, у першу чергу, небайдужість молодого покоління до проблеми безпеки на дорогах, а по-друге, що подібні заходи є справді дієвими та необхідними.

Від ТДАТУ участь в конкурсі прийняла студентка Ганна Бовкун – магістр факультету економіки та бізнесу, учасниця клубу «Знавці правил дорожнього руху» (кафедра МСТТ, керівник доцент Болтянський О.В.). На конкурс вона представила фотороботу «Не втрачати пильностi», яка спрямована на пропаганду безпечного водіння, донесення до суспільства глобальної проблеми дорожньо-транспортного травматизму та прагнення молоді вирішити її.

За матеріалами: кафедра МСТТ