Цього навчального року на адресу Таврійського державного агротехнологічного університету надійшли запрошення до участі студентів у  ІІ турі  Всеукраїнських олімпіад з дисциплін, що викладаються на кафедрі технічної механіки:

• Теоретична механіка;
  • Деталі машин;
  • Механіка матеріалів і конструкцій.

13-14 квітня 2017 року на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського відбувся ІІ тур  Всеукраїнської  студентської олімпіади з дисципліни «Теоретична механіка».

В олімпіаді взяли участь студенти з 46 провідних вищих навчальних закладів України, серед яких п’ятнадцять класичних університетів. Таврійський державний агротехнологічний університет був представлений студентом ІІ курсу факультету ІКТ групи 21 МБ Помазаном Андрієм.

На олімпіаді студенти повинні були розв’язати по дев’ять задач різного ступеню складності, кожна з яких оцінювалась відповідною кількістю балів.

Для перевірки задач було створено журі, до складу якого увійшли провідні фахівці в галузі теоретичної механіки. Від ТДАТУ до роботи у складі журі був запрошений доктор технічних наук, професор кафедри «Технічна механіка» Леженкін Олександр Миколайович, який був нагороджений грамотою за високий рівень професійної підготовки.

За результатами олімпіади Андрій Помазан посів 18 місце із 46 можливих.

25-28 квітня 2017 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Деталі машин і основи конструювання”.

Таврійський державний агротехнологічний університет представила студентка ІV курсу факультету ІКТ групи 41 КН Зінченко Марина, яка перемогла у І турі  студентської олімпіади ТДАТУ. Супроводжувала студентку  доц.  кафедри ТМ Дереза Олена Олександрівна.

В олімпіаді брали участь 32 студенти з провідних вищих навчальних закладів України. За результатами олімпіади Марина Зінченко посіла 16 місце.

16-18 травня 2017 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся ІІ етап олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів» для студентів вищих навчальних ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У цьому році вперше на олімпіаді був представлений Таврійський державний агротехнологічний університет.  Студенти ІІ курсу факультету ІКТ Богатирьов Ілля та Заугольніков Максим гідно показали себе на олімпіаді. Слід зазначити, що в олімпіаді брали  участь  в основному  будівельні, політехнічні та машинобудівні ВНЗ, усього 41 студент.

Завдання складалися з 8 задач різного ступеню складності, кожна з яких оцінювалась відповідною кількістю балів.

До складу журі з перевірки задач входило 15 осіб, що представляли різні навчальні заклади. Також було включено доцента кафедри «Технічна механіка» Бондаренко Ларису Юріївну, яка отримала подяку за якісну роботу в журі.

При проведені олімпіад в аудиторіях були встановлені камери спостереження, студенти при собі мали тільки ручки та папір.

В цілому  всі олімпіади пройшли на дуже високому методичному  та професійному рівні, де студенти, майбутні фахівці, змогли продемонструвати свої знання в чесній і відкритій боротьбі.

Доцент кафедри «Технічна механіка» Бондаренко Л.Ю.