Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки з метою популяризації досягнень та промоції наукових здобутків молодих вчених України провела онлайн-захід «Ніч молодіжної науки-2021».

У заході взяли участь понад 50 молодих учених із різних регіонів України, які представили результати своїх досліджень, розповіли про здобутки своїх наукових об’єднань, реалізацію актуальних проектів та подальші перспективи розвитку української науки.

Олексій Шкуратов, заступник Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції, відкрив зустріч, наголосивши на важливості наукових досліджень, необхідності популяризації молодіжної науки, та побажав реалізації нових ідей та ініціатив.
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представила викладачка кафедри «Іноземні мови», заступник голови РМУЗВО з науки Вікторія Лемещенко-Лагода, яка виступила з доповіддю «Коли вмирає мова… Чи варто рятувати націю?»

Сьогодні, коли глобалізація набула свого найбільшого поширення, ми бачимо, як поступово вмирають мови, традиції, а разом з ними й цілі народи. У презентації Вікторія Лемещенко-Лагода зробила спробу осмислити досвід Шотландії та дати відповідь на питання, які є не менш важливими для будь-якої країни світу: чи є можливим існування нації без мови, чи можливо відродити мову, коли майже не залишилось її носіїв.

Наприкінці заходу усі учасники отримали сертифікати учасників та запрошення до участі наступного року.

РМУЗВО ТДАТУ