Викладачі кафедри «Електротехніка і електромехніка імені професора В.В. Овчарова» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: к.т.н., доценти Ірина Попова, Сергій Курашкін та Діна Нестерчук взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції науково-педагогічних працівників і наукових співробітників «Інноваційні технології в агропромисловому виробництві (теорія і практика)».

Вона відбулась у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» (м. Ніжин Чернігівської області), де виступили з доповіддю на тему: «Пристрій захисту асинхронних двигунів».

Удосконалення і розробка сучасних пристроїв захисту асинхронних двигунів від анормальних режимів роботи є актуальним питанням, бо існує проблема підвищення експлуатаційної надійності асинхронних двигунів в аграрному секторі країни.

У науковій доповіді представлені результати розробки пристрою захисту асинхронних двигунів, який виконує діагностику і захист асинхронних електродвигунів від несиметричних режимів роботи і перевищення температури обмоток статора двигунів більше допустимого значення, згідно їхнього класу ізоляції.

Результати наукових досліджень опубліковані у збірнику наукових праць «Інноваційні технології в агропромисловому виробництві (теорія і практика)» ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Ірина ПОПОВА,
доцент кафедри ЕТЕМ